kod reklama

Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ] 
VAŽNO svim još aktivnim forumašima 
Autor/ica Poruka
Admin (Bog i batina)
Admin (Bog i batina)

Post VAŽNO svim još aktivnim forumašima
Kao što vidite meni je uz poslove koje trenutno obavljam i životne situacije postalo poprilično nezgodno kvalitetno pratiti koncerte i sva dešavanja oko ĐB...

Ali opet nije rješenje ugasiti forum i stranicu...

Borko mi se obratio i ponudio svoju pomoć oko stranice, foruma i facebook pagea koji imamo. Pa sam ga postavio za FB admina - realno jedini način da ljude vratimo na forum :) i da netko još posjećuje web.

Također se ponudio i da će pratiti vijesti tako da opet postanemo aktualni u najavi koncerata, a da možda i opet krenemo u zajedničke izlete, kupovine karti i slično.

Pa ovim putem pozivam da se jave oni koji žele pomoći na sljedeće načine:
- možete postati admini remorkeri fb stranice
- postavit ću vas za moderatore foruma da možete uređivati postove i dodavati ih na vrh kada su važni (recimo najava koncerta)
- na moju mail adresu (tko ne zna šaljem mu na pm) mi šaljete sve vijesti (koncerti, izvještaji, najave, youtube linkovi, etc.) za koje mislite da trebamo objaviti na webu i ja ću to onda staviti

I dedicate in order to equalize,
Universalizing opportunity.
I seal the store of death
With the crystal tone of cooperation.
I am guided by the power of endlessness.

ned stu 30, 2014 12:18 am
Profil ICQ Web stranica
....kapetan...
....kapetan...

Lokacija: Slabo poznajem VARAŽDIN, al' stignem do tvoje kuce.
Post Re: VAŽNO svim još aktivnim forumašima
:papa: ajmo raditi

ned stu 30, 2014 7:43 pm
Profil ICQ
....kapetan...
....kapetan...

Milan kaže: delat' :D

ned stu 30, 2014 9:46 pm
...skipper...
...skipper...

:bounce:

ned stu 30, 2014 10:10 pm
...brodski mali...
...brodski mali...

Edo, je l se ti to ženiš? Je li ista ona cura od zadnji put?

ned stu 30, 2014 11:13 pm
....kapetan...
....kapetan...

Borko je napisao/la:
:papa: ajmo raditi

Borko, ajd' ako se može, promjeni ono na facebooku: "Domaća poslovna djelatnost" u naslovu, u fan club ili nešto slično što više odgovara... Druga stvar je da treba razmisliti o tome dali da se napravi uz(ili umjesto) facebook stranicu i grupa(zatvorena ili otvorena) u koju bi članovi mogli pristupiti...
Mislim da bi status grupe u koju bi članovi mogli pristupiti možda bila bolja varijanta od ovoga... Grupa ima neke funkcije koje stranica nema...Ne znam vidite ti i Edo oko toga... Ja baš nemam vremena za baviti se s tim, ali tu i tamo mogu ubaciti što god zanimljivo ako naiđem...

pon pro 01, 2014 2:35 pm
Admin (Bog i batina)
Admin (Bog i batina)

@ Borko i Mima :ok: - doduše čekam još vijesti na mail ako ih ima :)

@ Mima, FB neka zasada bude samo kao page, pa ćemo vidjeti za dalje.

@ Bratac: ista je preko 13 godina, tako da da...a ovo drugo :) imam i dvoje klinaca, stariji 6,5, mlađa 4...i već nekoliko godina i privatnu firmu...tako da su to razlozi manjka vremena.

sri pro 10, 2014 3:40 pm
Profil ICQ Web stranica
....kapetan...
....kapetan...

Lokacija: Slabo poznajem VARAŽDIN, al' stignem do tvoje kuce.
u porukama na fb imas izvjestaj iz lisinskog, jos ti dugujem za osijek

sri pro 10, 2014 8:08 pm
Profil ICQ
....kapetan...
....kapetan...

Edo... Ove Balaševe koncerte(Kalendar detinjstva) koji se reklamiraju.. što smo stavljali na face i na forum... ako nije problem stavi na početnu stranu.. prošlo je dosta Vremena, a još od Lisinskog nema novih obavjesti ovdje... Znam da smo ostarili i da se nema više vremena ni energije... ali bar da nam ne kažu da nam stranica nije "aktualna" :)

pet pro 12, 2014 9:04 pm
...brodski mali...
...brodski mali...

edo je napisao/la:

@ Bratac: ista je preko 13 godina, tako da da...a ovo drugo :) imam i dvoje klinaca, stariji 6,5, mlađa 4...i već nekoliko godina i privatnu firmu...tako da su to razlozi manjka vremena.

Drago mi je ovo čuti! Čestitam!!! :D

pet pro 26, 2014 7:24 pm
Admin (Bog i batina)
Admin (Bog i batina)

OK Borko, riješit ću to što imam.

Mima, neću najaviti ovo što je već gotovo - to smo eto jbga propustili. Morat ćemo se aktualizirati s novim koncertima koji dolaze...načuo sam nešto o Splitu. Ima li igdje kakav info?

Bratac, fala

ned pro 28, 2014 1:34 am
Profil ICQ Web stranica
...skipper...
...skipper...

mislin da bi ovo tribali držat negdi ka sticky, ili okačit na fejzbuk, jebiga, ipak je to dio vaše povijesti i post je predivan. a meni je isto zanimljivo jer san na oazi "ćakula" s tim ljudima tada i bilo je lipo vrime i bija san mlad :D. pozdrav agramu, lani i ostatku ekipe. i splitskom ogranku koji se tada nalazija u hey joa

Lana je napisao/la:
06.04.2009. 18.30, sjedim na cvjetnom trgu, gledam Remorkere i misli me vode u prošlost…… 1996. godina..Djole ima koncert u Mariboru, Dunja i ja kupujemo karte na glavnom kolodvoru, cura sjedi svakih par dana ispod Kralja Tomislava sa crvenom šiltericom (ako itko zna o kome pričam voljela bi ju ponovno upoznati), kupujemo karte onako nabrzaka, poskrivečki i brojimo dane i sate do koncerta….rijetko tko ima internet, o mobitelima da i ne pričam…i napokon krećemo u Maribor…moj prvi koncert…nakon godina slušanja ploča i kazeta napokon ću sve te pjesme ćuti uživo, ali nije još bilo vrijeme za to, koncert je otkazan,(objavljeno na internetu), što naravno saznajemo zajedno sa ostatkom ne/sretnika koji su stigli iz hrvatske..put pod noge i doma…ali cura sa šiltericom je opet tu, mijenja nam karte za 06.12.1996. i eto nas napokon..moj prvi koncert…kako je bilo?…predivno…sjećam se dvorane, sjećam se djevojaka sa svijećama kako izlaze na pozornicu….da sam samo tada znala kako će se sve to nastaviti…..vjerojatno ne bih ni bila toliko žalosna zbog onih propuštenih koncerata i ne bih s toliko nestrpljenja čekala svaki slijedeći koncert. A bilo ih je….itekako… :)
16.06.2001. Pula, Arena…opet Dunja i ja (beskrajno hvala njezinoj sestri što je dvije klinke povela sa sobom, ove godine sam joj se napokon odužila sa kartama za Kerempuh), i ne sanjam još o Remorkerima, tu i tamo naletima na nekog na forumu Oaza i to je to. Arena je puna..naravno… i prvi put se u Puli čudim koliko ustvari ljudi još uvijek sluša Djoleta, a ja skoro pa sama i nemam s kime to podijeliti.
17.05.2002. ..opet je koncert..i ja bi išla…al nemam s kim..klasika…i sad mi je dosta, previše je propuštenih koncerata iza mene..…čekam u redu za kartu u Tkalči, čeka i Tomislav, započinjemo razgovor i otkrivamo da se znamo sa Oaze, otkrivamo i da imamo isti san…spojiti ljude koji slušaju Djoleta….ipak odlazim sama na koncert s nadom da ćemo se možda Tomislav (Agram) i ja jednom sjesti na kavu i nastaviti razgovor o tome. Ali sudbina je uplela svoje prste…u busu upoznajem Ivanu, Lidiju i Martinu..i one idu na koncert i prihvaćaju me u svoj čopor..ipak nisam sama …i tu počinje prava priča o Remorkerima…...02.08.2002…. prva kava na cvjetnom trgu Tomislav (Agram), Marijana (Mali miš) i ja …izabrali smo ime i krenuli…Domašinec, Portorož, Zagreb 2x, pa 2003.:Ljubljana, Koprivnica, Opatija, Maribor –Lent festival, 2004.: Ljubljana, Virovitica…koncerti su se redali…nismo svi bili na svakom koncertu, ali transparent i dio Remorkera uvijek je bio u prvim redovima….. i evo nas opet u Zagrebu, opet na cvjetnom trgu gdje je sve i počelo, gledam ljude oko sebe, neka stara lica koja bude valove uspomena, neka nova koja daju nadu da će se to i nastaviti. Sve se rijeđe susrećemo iako nas Djole uvijek ponovno spaja…Bože…da mi je tada netko rekao da ću ponovno sjediti ovdje sa tolikim ljudima koji nose istu želju u srcu, koji razmišljaju na isti način…tko bi rekao …snovi se ipak ostvaruju…Remorkeri, hvala vam na tome. A tebi Djole hvala što si nam opet pokazao da se sve ovo isplati, što si nam dao snagu da nastavimo.

evo nađoh i još nešto

malimis je napisao/la:
nick je napisao/la:
Eh, jedno pitanjce... tko je bio na toj prvoj kavi? Tko su osnivaci Remorkera? I, tko je uopce smislio ime? :-)

Pa mislim da su prvi ljudi koji su se dogovoreno susreli (u redu za karte) bili Lana i Agram. No prva gore spomenuta kava dogodila se nesto poslije toga. Tocnije 2.8.02.
Nasli smo se: Lana, Agram, dvoje Agramovih prijatelja koji ce mi oprostiti sto im zaboravih imena (sve mi to govori da starim) i moja malenkost. Trebala je to biti jedna kratka kavica i nitko nije nista "velikoga" ocekivao no eto... nikome se bas nije islo doma i raspricali smo se kao da se oduvijek znamo. Malo po malo i netko je pitao zasto ne bi osnovali Zagrebacki fan club koji bi skupljao ljude koji vole Balasa. I stvarno nikome nije bilo ni na kraj pameti u tom trenutku da ce se iz te ideje izroditi sva ova prijateljstva i da ce se jedan sareni, veseli svijet u kojem smo tada zivjeli poprimiti sve ove dugine boje ;)
Dugo smo tu vecer razmisljali kako se nazvati i svakakva imena su nam padala na pamet, vrtili imena pjesama, kombinirali... ali nista nekako nije pasalo. I onda Agram rece nesto kao: "E, ima ona pjesma Remorker al' ja se ne mogu sjetiti kak' ide ta stvar!" I znam da mozda ne zvucimo kao pravi fanovi sada ali NITKO se nije mogao sjetiti ni rijeci pjesme ni melodije... nista! :)
I onda ja promrljah nesto kao: "Remorkeri su mali brodici koji vuku velike brodove i ime je samo po sebi posebno."
I tako... svi se slozismo da cemo se tako zvati...
Naravno da cim smo tu vecer stigli doma, u cd-u je svirao Remorker i tada je sve sjelo na svoje mjesto jer izbor pjesme nije ni mogao biti bolji :)

Otprilike mjesec dana poslije Agram, Lana i ja okupili smo ostatak ljudi u kaficu Puls u kojem je tada Denin svirao (ali tu vecer ga nije bilo) i sve je ostalo povijest... :)

I tako... eto vam price lude jedne :)

sri sij 21, 2015 11:13 pm
....kapetan...
....kapetan...

Lijepo je to, nekad se lako dogovaralo... Danas je iz objektivnih i subjektivnih razloga pasiva....
Nekad si se mogao s ljudima dogovoriti i za koncert u Mrduši Donjoj, danas se teško dogovoriti i za Zagreb(zadnji koncert u AreniZG sam gladao solo* jer se nitko nije javljao tko ide). Al' treba imati duha možda se stvari promjene na bolje kao i ekonomska situacija koja mnoge sprečava u planovima...

sub sij 31, 2015 7:28 pm
...skipper...
...skipper...

jel bija ko sinoc u splitu??

meni prvi i zadnji put da san išana tribine al tako se namistilo. odlazin iz hr na neko vrime pa sad nema koncerata do daljnjega. ova zadnja dva, zadar i split, taman prije aviona san uvatija.

falile su naposletku, kao talas, remorker, slovenska (ok, ona je bila u ZD), januar... bezdana nema vec neko vrime.vasu i dunju sam odslusa miljun puta pa me nije ni briga

ne sican se kad san zadnji put ni drvenu cuja na konvertu

sub ožu 10, 2018 11:00 am
....kapetan...
....kapetan...

Javi nam kako je bilo u inozemstvu da i mi pobjegnemo, ako je kakva ekonomska migracija.. U Zadru sam bio, dobar koncert(pogotovo ohrabrenje normalnima u gradu ZD), najviše mi je nedostajalo pivo, a ništa se nije moglu unijeti unutra... Unutra nisam vidio da ga ima za kupiti. Eto lijep je koncert bio, drago mi je da je došao napokon u Zadar. A sad što reći, mislim da Đole pomalo senili. Ponavlja uvijek iste priče bez najmanje izmjene... Filma još nema nigdje iako je prije velikog niza godina obećan, zaboravit će ljudi da je postojao, Aleksa je od snimanja narastao za metar, a nadam se da nitko od glumaca neće umrijeti dok film ne dođe u javnost... Stvarno mi nije jasno zašto ga kriju od javnosti... Nadam se da će se Đole vratiti na stare staze jer sve mi se više čini da prelazi u šablonu. Znam da malo pije, ali mislim da bi mu dobro došlo pred koncert bar pola litre slika ili bar kakve rakije, ne mora biti Maksuzija...

pon ožu 19, 2018 3:59 am
...skipper...
...skipper...

a ekonomska i je i nije. radija san i prije za stranu firmu al mi je malo tribala promjena pa san otisa na kraj svita :D. moga san i ostat al porezi doma ubijaju a nije mi se dalo vise sakrivat pare od drzave

mislin da je problem ovih "istih" koncerata beba i sta su poceli od njih radit sablonu. sve se zna kad i sta ide, nema nepredvidjenih stvari. narucivanja pisme priko boca, dovikivanje iz publike i slicno. sricon iman par koncerata skinutih s jutjuba dok ih ona nije izblokirala pa ih prislusan tu i tamo
mislin da je bilo piva u zadru ako se dobro sican. al mi smo u stanu pili ranije malo pa mi je bilo ok. dobar konc stvarno, al steta sta nema onog ludila ka prije 15 godina. bas mi je drago sta san bija svjedok tog vrimena

pon srp 30, 2018 6:35 am
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: